Wprowadzenie

Photolease to niezależna firma branży finansowej, która od ponad 30 lat oferuje rozwiązania w zakresie leasingu sprzętu dla branży kreatywnej. Photolease specjalizuje się we wspieraniu małych i średnich przedsiębiorstw i finansuje szeroką gamę sprzętu, w tym aparaty fotograficzne, komputery, oświetlenie, drukarki, sprzęt kosmetyczny i pojazdy.

"Firma Acquis dowiodła, że jest profesjonalnym partnerem ubezpieczeniowym, który na pierwszym miejscu stawia relacje z klientem. Łatwość współpracy z Acquis przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania i z czystym sumieniem możemy polecić tę firmę. Zasługują na doskonałą reputację, jaką osiągnęli na rynku i zawsze dbają o osobisty charakter relacji. Przykładowo przy okazji rocznicy naszej współpracy przesyłają słodycze!"

Stefan Philipson
Dyrektor

Rozwiązanie

Firma Photolease w 2016 roku wybrała firmę Acquis jako swego partnera ubezpieczeniowego, bazując na znakomitej reputacji firmy na rynku i będąc pod wrażeniem jakości produktów ubezpieczeniowych dostarczanych przez firmę Acquis.

Firma Photolease skorzystała z pełnego outsourcingu zarządzania obsługą klienta i likwidacji szkód oferowanego przez Acquis, ponieważ specjaliści ds.obsługi klienta firmy Acquis są wszechstronnie przeszkoleni i zapewniają realną i wymierną korzyść dla klienta poprzez szybką i skuteczną obsługę. W ramach programu ubezpieczeniowego firma Acquis oferuje usługę szybkiej naprawy lub wymiany sprzętu dla klientów, których sprzęt został uszkodzony lub utracony. W przypadku klientów Photolease ogranicza to czas przestojów związany z awarią sprzętu i minimalizuje utrudnienia.

Współpraca z profesjonalnym i skutecznym partnerem ubezpieczeniowym pozwoliła firmie Photolease wzmocnić relacje z klientami. Program ubezpieczeniowy Acquis ogranicza ryzyko w portfelu leasingowym Photolease, oferuje pewność i stabilność gwarantowaną przez wysokiej jakości ochronę ubezpieczeniową leasingowanego sprzętu i dostarcza wartościowy strumień dodatkowych przychodów.

Zachęcamy do kontaktu

Aby dowiedzieć się więcej na temat ochrony ubezpieczeniowej aktywów w leasingu i maksymalizacji zwrotu z portfela finansowanego sprzętu zadzwoń do nas już dziś pod numer +44 (0) 1633 811920 lub wypełnij formularz

Kontakt
back to top