Photolease - Acquis (Polski)

Introduction

Photolease to niezależna firma branży finansowej, która od ponad 30 lat oferuje rozwiązania w zakresie leasingu sprzętu dla branży kreatywnej. Photolease specjalizuje się we wspieraniu małych i średnich przedsiębiorstw i finansuje szeroką gamę sprzętu, w tym aparaty fotograficzne, komputery, oświetlenie, drukarki, sprzęt kosmetyczny i pojazdy.

"Firma Acquis dowiodła, że jest profesjonalnym partnerem ubezpieczeniowym, który na pierwszym miejscu stawia relacje z klientem. Łatwość współpracy z Acquis przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania i z czystym sumieniem możemy polecić tę firmę. Zasługują na doskonałą reputację, jaką osiągnęli na rynku i zawsze dbają o osobisty charakter relacji. Przykładowo przy okazji rocznicy naszej współpracy przesyłają słodycze!"

Stefan Philipson
Dyrektor

Solution

Od 2016 roku Acquis jest partnerem ubezpieczeniowym firmy Photolease. Zawdzięcza to, znakomitej reputacji i jakości dostarczanych przez siebie produktów ubezpieczeniowych.


Photolease korzysta z kompleksowego outsourcingu zarządzania obsługą klienta i likwidacji szkód oferowanego przez Acquis. Dedykowani specjaliści są wszechstronnie przeszkoleni, dzięki czemu mogą szybko i skutecznie odpowiadać na potrzeby klientów Photolease. W ramach programu ubezpieczeniowego Acquis oferuje usługę szybkiej naprawy lub wymiany sprzętu klientom, których sprzęt został uszkodzony lub utracony. W przypadku klientów Photolease ogranicza to czas przestojów związany z awarią urządzeń i minimalizuje utrudnienia.Współpraca z profesjonalnym i skutecznym partnerem ubezpieczeniowym pozwoliła firmie Photolease wzmocnić relacje ze swoimi klientami. Program ubezpieczeniowy Acquis ogranicza ryzyko w portfelu leasingowym Photolease, zapewnia wysoki stopień ochrony ubezpieczeniowej leasingowanego sprzętu oraz stanowi strumień dodatkowych przychodów.

Get in Touch

Aby dowiedzieć się więcej na temat ochrony ubezpieczeniowej przedmiotów leasingu zadzwoń do nas już dziś pod numer +44 (0) 1633 811920 lub wypełnij formularz! Chętnie porozmawiamy o ubezpieczeniu aktywów które finansujesz, a także podwyższeniu stopy zwrotu z Twojego portfela umów.

Contact
back to top