Omnia

Dlaczego Omnia?

Acquis Omnia umożliwia włączenie ochrony ubezpieczeniowej aktywów do umowy leasingowej, zapewniając pełną i kompleksową ochronę finansowanego sprzętu od samego początku. Acquis Omnia zapewnia maksymalizację wartości wskaźnika penetracji ubezpieczeń, oferując Tobie i Twoim klientom pewność dotyczącą doboru właściwego ubezpieczenia aktywa, jak również daje możliwość zaoferowania konkurencyjnych warunków cenowych finansowania.

Pozwala wygenerować dodatkowe przychody finansowe
Acquis Ominia oferuje leasingodawcom wygodny i prosty sposób na wygenerowanie dodatkowych przychodów i umożliwia zaoferowanie konkurencyjnych warunków cenowych umów finansowania.
Maksymalna wskaźnik penetracji ubezpieczeń
Dzięki usłudze ochrony ubezpieczeniowej aktywów włączonej do umowy finansowania, możesz mieć pewność, że Twoje aktywa są odpowiednio chronione od samego początku.
Minimalizacja obciążeń w procesie sprzedaży
A gdy ochrona ubezpieczeniowa finansowanych aktywów jest już zapewniona, Twój zespół sprzedaży może skupić się na tym, co robi najlepiej — czyli na sprzedaży finansowania.

Jak to działa

 • Rozwiązanie typu „one-stop” zaprojektowane dla wygody stron umowy finansowania

  Nasze rozwiązanie Acquis Omnia sprawia, że ochrona ubezpieczeniowa aktywów staje się integralną częścią oferty finansowania, dając Twoim klientom pewność, że sprzęt, który finansują przy Twoim udziale, będzie odpowiednio chroniony przez cały okres trwania umowy. Acquis Omnia, jako kompleksowe rozwiązanie ubezpieczeniowe, gwarantuje Twojemu klientowi, że finansowany sprzęt jest odpowiednio chroniony w przypadku utraty.

 • Najwyższa jakość ubezpieczenia, ochrona ubezpieczeniowa „all risk”

  Acquis Omnia to najwyższej klasy produkt ubezpieczeniowy specjalnie zaprojektowany w celu ochrony przedmiotów leasingu przed wszelkimi ryzykami i zapewnienia komfortu Tobie i Twoim klientom. Zapewniana przez nas kompleksowa, najlepsza w swojej klasie polisa ubezpieczeniowa wspiera ciągłość działalności biznesowej klienta, bez wymogu udziału własnego w szkodzie, z minimalnymi wyłączeniami, szybką naprawą/wymianą sprzętu oraz wyjątkowo kompleksową ochroną.

 • Outsourcing zarządzania likwidacją szkód

  Nasz wielojęzyczny zespół zajmujący się likwidacją szkód jest fachowo przeszkolony do obsługi wszystkich zapytań związanych z tym zagadnieniem w języku ojczystym klienta i konsekwentnie osiąga wynik ponad 97% w audytach jakościowych ubezpieczycieli. W pełni rozumiemy, iż posiadanie niesprawnych aktywów, które są uszkodzone lub nie działają prawidłowo, może wywrzeć negatywny wpływ na działalność biznesową klientów, dlatego też naszym celem jest zapewnienie jak najszybszej i terminowej likwidacji szkody i zminimalizowanie potencjalnych zakłóceń w działalności klienta. Ułatwiliśmy klientom informowanie nas o utracie lub uszkodzeniu ubezpieczonego przez Ciebie sprzętu; nasz portal internetowy "Claims" jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co zapewnia maksymalną wygodę przy zgłaszaniu szkód.

 • Zmniejszone ryzyko prowadzenia działalności

  Dzięki Acquis Omnia nie ma potrzeby, aby Twój zespół sprzedażowy musiał sprzedawać dodatkowy produkt ubezpieczeniowy. Dzięki włączeniu ochrony ubezpieczeniowej aktywów do umowy finansowania nasz unikalny model ubezpieczenia wydatnie upraszcza obowiązki, jak również wymagania regulacyjne oraz pozwala sprzedawcom robić to, co robią najlepiej — sprzedawać produkty finansowe.

 • Pasuje do biznesu prowadzonego przez dealera lub sprzedawcę

  Prostota i zalety modelu Acquis Omnia oznaczają, że nadaje się on szczególnie do ofert finansowania oferowanych przez dealerów sprzętu lub dostawców w ramach współpracy z leasingodawcą, oferując kompleksowe rozwiązanie ubezpieczeniowe.

Gotowy do rozpoczęcia korzystania z rozwiązania Acquis Omnia?

Kontakt
back to top