Omnia - Acquis (Polski)
Omnia

Dlaczego Omnia?

Omnia to rozwiązanie w którym ochrona ubezpieczeniowa, stanowi część umowy leasingowej. Dzięki temu od samego początku zapewnia ono kompleksową ochronę finansowanych aktywów. W modelu Omnia wskaźnik penetracji ubezpieczeń jest najwyższy, a Ty i Twoi klienci macie pewność, że finansowanie środki trwałe są odpowiednio chronione. Omnia daje Ci także możliwość zaoferowania klientom leasingu na konkurencyjnych warunkach.

Dodatkowe przychody dla leasingodawcy
Omnia to wygodny i prosty sposób dla leasingodawców na dodatkowe przychody, jednocześnie pozwalający im oferować klientom finansowanie na konkurencyjnych warunkach.
Maksymalna penetracja ubezpieczeń
Dzięki temu, że ubezpieczenie jest częścią umowy finansowania, możesz mieć pewność, że od samego początku Twoje aktywa są odpowiednio chronione.
Optymalizacja sprzedaży
Skoro finansowane aktywa są zabezpieczone w najwyższym stopniu, Twój zespół handlowców może skupić się na tym, co robi najlepiej — sprzedaży finansowania.

Jak to działa

 • Kompleksowe rozwiązanie dla leasingodawcy i leasingobiorcy

  Rozwiązanie Omnia włącza ochronę ubezpieczeniową aktywów do oferty finansowania. To daje Twoim klientom pewność, że finansowane środki trwałe będą odpowiednio chronione przez cały czas.

 • Najwyższa jakość, ochrona ubezpieczeniowa „all risk”

  Omnia to najwyższej klasy rozwiązanie ubezpieczeniowe zaprojektowany specjalnie do ochrony przedmiotów leasingu i zabezpieczeniu ich przed wszelkimi ryzykami. Dzięki unikalnym założeniom zapewnia komfort Tobie i Twoim klientom. Model Omnia zawiera kompleksową, najlepszą w swojej klasie polisę ubezpieczeniową, która wspiera ciągłość działalności biznesowej klientów. Warunki ubezpieczenia nie wymagają udziału własnego w szkodzie, zakładają jedynie minimalne wyłączenia, a szybka naprawa lub wymiana sprzętu oraz kompleksowa ochrona to wartości, które docenią Twoi klienci.

 • Outsourcing likwidacji szkód

  Nasz zespół likwidacji szkód jest fachowo przeszkolony do obsługi w języku ojczystym klienta wszystkich zapytań związanych z danym zagadnieniem. W audytach jakościowych ubezpieczycieli cyklicznie osiągamy wynik ponad 97%. W pełni rozumiemy, że posiadanie urządzeń które są uszkodzone lub nie działają prawidłowo, może wywrzeć negatywny wpływ na działalność biznesową klientów, dlatego naszym celem jest zapewnienie jak najszybszej i terminowej likwidacji szkody oraz zminimalizowanie potencjalnych zakłóceń w działalności klienta. Nasz portal internetowy "Claims" jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co zapewnia maksymalną wygodę zgłaszania ewentualnych szkód.

 • Wyższa efektywność Twojego zespołu sprzedaży

  Jeśli korzystasz z Omnia, Twój zespół sprzedażowy nie musi zajmować się dodatkowymi produktami ubezpieczeniowymi. Ochrona aktywów jest po prostu częścią umowy finansowania, a nasz unikalny model ubezpieczeniowy zauważalnie zmniejsza liczbę obowiązków, w tym wymaganych prawem, jakie mają sprzedawcy, którzy oferują klientom produkty ubezpieczeniowe. Dzięki temu mogą robić to, na czym znają się najlepiej najlepiej — sprzedawać produkty finansowe.

 • W sam raz dla dealerów

  Prostota modelu Omnia sprawia, że jest on szczególnie polecany dealerom i dystrybutorom sprzętu, współpracującym z leasingodawcami. To kompleksowe rozwiązanie ubezpieczeniowe w sam raz do tego modelu sprzedaży.

Chcesz korzystać z Omnia?

Tak!
back to top