Rozwiązania - Acquis (Polski)

Zaprojektowane, aby odpowiadać potrzebom

Niezależnie od celów, jakie sobie stawiasz, możesz na nas liczyć. Razem z Tobą stworzymy i wdrożymy rozwiązania ochrony finansowanego sprzętu, które będą dostosowane do Twoich konkretnych wymagań.

Proponowane przez nas programy ubezpieczeniowe mogą być uruchamiane przed lub po aktywacji umów finansowania. W każdym przypadku program dopasujemy indywidualnie do potrzeb Twojej firmy leasingowej.

Ochrona portfela i redukcja ryzyka

Aby zapewnić pełną ochronę aktywów leasingodawcy analizujemy wszystkie umowy finansowania w Twoim portfelu. Za każdym razem potwierdzamy, czy leasingobiorca ma zawartą odpowiednia polisę. Każdy nieubezpieczony składnik majątku zostanie włączony przez Acquis do ubezpieczenia w ramach polisy generalnej. Dzięki temu gwarantujemy Tobie i Twoim klientom pełną ochronę aktywów od początku trwania umowy.

Redukcja obciążeń regulacyjnych i administracyjnych

W ramach naszych programów ochrony finansowanego sprzętu to leasingodawca jest jedyną ubezpieczoną stroną, co znacznie upraszcza kwestie regulacyjne. Dodatkowo zewnętrzny program obsługi ubezpieczeniowej oferowany przez Acquis przyczynia się do znacznego uproszczenia procesów i redukcji kosztów administracyjnych. Nasze rozwiązanie jest w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami i standardami regulacyjnymi.

Zwiększenie przychodów i penetracji ubezpieczeniowej portfela aktywów

Nasze programy ubezpieczeniowe to sprawdzony sposób na dodatkowe przychody. To także rozwiązania, dzięki którym zwiększysz penetrację ubezpieczeniową swojego portfela finansowanych aktywów (szczególnie w porównaniu z innymi modelami ubezpieczeń). W zależności od klasy aktywów i/lub regionu, osiągamy wskaźnik penetracji wśród klientów wynoszący od 30% do 80% oraz konsekwentnie generujemy stopę zwrotu na poziomie 2-5% całkowitej wartości portfela.

Najwyższa jakość ochrony ubezpieczeniowej

Jesteśmy niezależnym dostawcą rozwiązań ubezpieczeniowych. Projektujemy oraz wdrażamy indywidualne produktyubezpieczeniowe, które pozwalają na optymalizację ochrony portfela finansowanych aktywów. Wykorzystujemy do tego nasze wieloletnie doświadczenie i gruntowną znajomość sektora finansowego oraz i leasingu.

Nasze programy są oparte o najlepsze w swojej klasie produkty ubezpieczeniowe, które: wspierają ciągłość działalności biznesowej klienta końcowego, nie mają wymogu udziału własnego w szkodzie, obowiązujące wyłączenia są sprowadzone do minimum, a dodatkowo zapewniają szybką naprawę lub wymianę sprzętu. To sprawia, że partnerzy Acquis i ich klienci mogą się cieszyć wyjątkowo kompleksową ochroną.

Asset Types

Obejmujemy ochroną ubezpieczeniową szeroki zakres aktywów w wielu branżach, m.in.:

IT i wyposażenie biur

Poligrafia, media

Handel detaliczny

Branża przemysłowa

Wytwarzanie i produkcja

Branża budowlana

Wózki widłowe

Rolnictwo

Stomatologia, medycyna i laboratoria

Energia odnawialna

Get in Touch

Aby dowiedzieć się więcej na temat ochrony ubezpieczeniowej przedmiotów leasingu zadzwoń do nas już dziś pod numer +44 (0) 1633 811920 lub wypełnij formularz! Chętnie porozmawiamy o ubezpieczeniu aktywów które finansujesz, a także podwyższeniu stopy zwrotu z Twojego portfela umów.

Contact
back to top