badge
Supra

Dlaczego Supra?

Acquis Supra to wiodące na rynku rozwiązanie ubezpieczeniowe, zaprojektowane specjalnie po to, aby pomóc leasingodawcom właściwie chronić finansowane aktywa za pomocą odpowiedniego ubezpieczenia. Model zakłada umowny wymóg właściwego ubezpieczenia finansowanego aktywa przez leasingobiorcę. Sprawdzamy, czy leasingowane przez Ciebie przedmioty są odpowiednio ubezpieczone, a nieubezpieczony sprzęt jest chroniony w ramach najwyższej jakości polisy ubezpieczeniowej leasingodawcy.

Zapewnia ochronę wszystkich finansowanych aktywów
Zgodnie z postanowieniami klauzuli ubezpieczeniowej w umowach finansowania nasze rozwiązanie gwarantuje, że wszystkie finansowane aktywa w portfelu są odpowiednio chronione.
Generuje dodatkowe przychody
Acquis Supra pozwala wygenerować leasingodawcy dodatkowy strumień przychodów, który może poprawiać konkurencyjność oferty finansowania.
Doskonałe wyniki satysfakcji klienta
Nasze zespoły ekspertów ds. obsługi klienta i likwidacji szkód koncentrują się na zapewnieniu najwyższych standardów świadczonych przez nas usług.

Jak to działa

 • Unikalny model ubezpieczeniowy stworzony do ochrony finansowanego sprzętu

  Acquis Supra oferuje leasingodawcom innowacyjne rozwiązanie w zakresie ochrony ubezpieczeniowej aktywów. Model Supra w swym kształcie bazuje na umownym wymogu odpowiedniego ubezpieczenia finansowanego sprzętu przez leasingobiorcę. Po uruchomieniu umowy finansowania weryfikujemy, czy leasingowany sprzęt posiada odpowiednie ubezpieczenie, a ewentualne, nieubezpieczone aktywa zabezpieczamy najwyższej jakości generalną polisą ubezpieczeniową leasingodawcy. Dzięki Acquis Supra to Ty jesteś stroną ubezpieczoną, co upraszcza cały proces ubezpieczeniowy, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich klientów.

 • Najwyższa jakość, ochrona ubezpieczeniowa „all risk”

  Acquis Supra to najwyższej klasy produkt ubezpieczeniowy specjalnie zaprojektowany w celu ochrony przedmiotów leasingu przed wszelkimi ryzykami i zapewnienia komfortu Tobie i Twoim klientom. Zapewniana przez nas kompleksowa, najlepsza w swojej klasie polisa ubezpieczeniowa wspiera ciągłość działalności biznesowej klienta, bez wymogu udziału własnego w szkodzie, z minimalnymi wyłączeniami, szybką naprawą/wymianą sprzętu oraz wyjątkowo kompleksową ochroną.

 • Outsourcing zarządzania likwidacją szkód

  Nasz wielojęzyczny zespół zajmujący się likwidacją szkód jest fachowo przeszkolony do obsługi wszystkich zapytań związanych z tym zagadnieniem w języku ojczystym klienta i konsekwentnie osiąga wynik ponad 97% w audytach jakościowych ubezpieczycieli. W pełni rozumiemy, iż posiadanie niesprawnych aktywów, które są uszkodzone lub nie działają prawidłowo, może wywrzeć negatywny wpływ na działalność biznesową klientów, dlatego też naszym celem jest zapewnienie jak najszybszej i terminowej likwidacji szkody i zminimalizowanie potencjalnych zakłóceń w działalności klienta. Ułatwiliśmy klientom informowanie nas o utracie lub uszkodzeniu ubezpieczonego przez Ciebie sprzętu; nasz portal internetowy "Claims" jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co zapewnia maksymalną wygodę przy zgłaszaniu szkód.

 • Zgodność z regulacjami

  W naszym sprawdzonym modelu ubezpieczeniowym leasingodawca jest jedynym ubezpieczonym, co znacznie upraszcza obowiązki regulacyjne w porównaniu z innymi modelami ubezpieczeń. Acquis Supra jest w pełni zgodny z obowiązującym przepisami i spełnia ścisłe standardy regulacyjne. Działalność Acquis jest regulowana przez FCA w Wielkiej Brytanii oraz przez AFM w Europie. Nasz wyspecjalizowany Zespół ds. Prawych i Zgodności zapewnia ciągłość zgodności proponowanych rozwiązań Acquis w zakresie wymagań regulacyjnych.

 • Rozwiązanie zorientowane na klientów

  Dzięki szybkiej obsłudze w ramach polisy ubezpieczeniowej naprawa lub wymiana finansowanego aktywa przeprowadzana jest w najkrótszym możliwym czasie, co pozwala zminimalizowanie zakłóceń lub przerw w działalności operacyjnej klienta. Rozwiązanie Acquis Supra jest zorientowane na potrzeby i bezpieczeństwo klientów, ułatwiając im możliwość kontynuowania działalności operacyjnej w przypadku utraty finansowanego aktywa.

Gotowy do rozpoczęcia korzystania z rozwiązania Acquis Supra?

Kontakt
back to top