Close Brothers - Acquis (Polski)

Introduction

Firma Close Brothers Business Finance jest częścią Close Brothers Group plc, wiodącej brytyjskiej grupy z sektora bankowości detalicznej, świadczącej usługi w zakresie udzielania kredytów, przyjmowania depozytów, zarządzania majątkiem oraz obrotu papierami wartościowymi. Firma Close Brothers zatrudnia ponad 3500 osób, głównie w Wielkiej Brytanii i jest notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych, gdzie wchodzi w skład indeksu FTSE 250.

Close Brothers Business Finance oferuje szereg elastycznych rozwiązań w zakresie finansowania dla brytyjskich MŚP. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek dla MŚP poprzez sieć brokerów finansowych, oferując rozwiązania w zakresie zakupów ratalnych, leasingu i refinansowania dla różnorodnych aktywów i sektorów w celu wspierania klientów w rozwoju, ulepszaniu infrastruktury i inwestycjach.

"Od początku współpraca z firmą Acquis układała się znakomicie, nie tylko z powodu wspaniałych ludzi, których ma w zespole. Program ubezpieczeniowy oferuje nam bardzo dobrą ochronę i dodatkową wartość dla naszych klientów. Pozwala nam zaoferować klientom szereg produktów o wysokiej jakości."

Ian Willetts
Dyrektor ds. sprzedaży

Solution

Close Brothers Business Finance współpracuje z firmą Acquis od ponad 5 lat. Początkowo firma Acquis została wybrana jako dostawca usług ubezpieczenia sprzętu z uwagi na reputację w zakresie rzetelności i specjalistyczną wiedzę rynkową. Acquis od początku podchodziła do współpracy w sposób otwarty i aktywny.

Dzięki programowi ubezpieczeniowmu Acquis sprzęt finansowany przez Close Brothers Business jest odpowiednio chroniony. Kompleksowa polisa ubezpieczeniowa pozwala znacząco zmniejszyć ryzyka w portfelu firmy. Na dalsze ich ograniczenie ma także wpływ to, że Acquis monitoruje ubezpieczenie sprzętu przez cały okres leasingu –sprzęt jest zatem odpowiednio chroniony. Usługa szybkiej naprawy lub wymiany oferowana przez Acquis sprawia, że w przypadku uszkodzenia lub utraty sprzętu klienci Close Brothers Business Finance nie będą musieli ograniczać działalności związanej z nieplanowanymi przestojami.

Poprzez outsourcing zarządzania obsługą klienta i likwidacją szkód do firmy Acquis, Close Brothers Business Finance ma pewność, że jej interesy są właściwie chronione przez specjalistów z ogromnym doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń sprzętu. Nawiązanie współpracy z firmą Acquis znacząco zmniejszyło obciążenia administracyjne i ułatwiło spełnienie wymagań regulacyjnych związanych z programami ubezpieczeniowymi.

Get in Touch

Aby dowiedzieć się więcej na temat ochrony ubezpieczeniowej przedmiotów leasingu zadzwoń do nas już dziś pod numer +44 (0) 1633 811920 lub wypełnij formularz! Chętnie porozmawiamy o ubezpieczeniu aktywów które finansujesz, a także podwyższeniu stopy zwrotu z Twojego portfela umów.

Contact
back to top