Wprowadzenie

Firma Close Brothers Business Finance jest częścią Close Brothers Group plc, wiodącej brytyjskiej grupy z sektora bankowości detalicznej, świadczącej usługi w zakresie udzielania kredytów, przyjmowania depozytów, zarządzania majątkiem oraz obrotu papierami wartościowymi. Firma Close Brothers zatrudnia ponad 3500 osób, głównie w Wielkiej Brytanii i jest notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych, gdzie wchodzi w skład indeksu FTSE 250.

Close Brothers Business Finance oferuje szereg elastycznych rozwiązań w zakresie finansowania dla brytyjskich MŚP. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek dla MŚP poprzez sieć brokerów finansowych, oferując rozwiązania w zakresie zakupów ratalnych, leasingu i refinansowania dla różnorodnych aktywów i sektorów w celu wspierania klientów w rozwoju, ulepszaniu infrastruktury i inwestycjach.

"Od początku współpraca z firmą Acquis układała się znakomicie, nie tylko z powodu wspaniałych ludzi, których ma w zespole. Program ubezpieczeniowy oferuje nam bardzo dobrą ochronę i dodatkową wartość dla naszych klientów. Pozwala nam zaoferować klientom szereg produktów o wysokiej jakości."

Ian Willetts
Dyrektor ds. sprzedaży

Rozwiązanie

Close Brothers Business Finance współpracuje z firmą Acquis od ponad 5 lat. Początkowo firma Acquis została wybrana jako dostawca usług ubezpieczenia sprzętu z uwagi na reputację w zakresie rzetelności i specjalistyczną wiedzę rynkową. Acquis od początku podchodziła do współpracy w sposób otwarty i aktywny.

Program ubezpieczeniowy Acquis daje Close Brothers Business Finance pewność, że sprzęt jest odpowiednio ubezpieczony na podstawie kompleksowej polisy ubezpieczeniowej o wysokiej jakości, co umożliwia wydatne ograniczenie ryzyka w portfelu firmy. A ponieważ Acquis monitoruje ubezpieczenie sprzętu przez cały okres leasingu, firma Close Brothers ma całkowitą pewność, że leasingowany sprzęt jest odpowiednio chroniony. Usługa szybkiej naprawy lub wymiany oferowana przez Acquis daje firmie Close Brothers Business Finance pewność, że przypadek uszkodzenia lub utraty sprzętu nie wywoła przestoju działalności u klientów.

Poprzez outsourcing zarządzania obsługą klienta i likwidacją szkód do firmy Acquis, Close Brothers Business Finance ma pewność, że jej interesy są właściwie chronione przez specjalistów z ogromnym doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń sprzętu. Nawiązanie współpracy z firmą Acquis znacząco zmniejszyło obciążenia administracyjne i ułatwiło spełnienie wymagań regulacyjnych związanych z programami ubezpieczeniowymi.

Zachęcamy do kontaktu

Aby dowiedzieć się więcej na temat ochrony ubezpieczeniowej aktywów w leasingu i maksymalizacji zwrotu z portfela finansowanego sprzętu zadzwoń do nas już dziś pod numer +44 (0) 1633 811920 lub wypełnij formularz

Kontakt
back to top