Wprowadzenie

Firma abcfinance B.V. jest specjalistą w dziedzinie finansowania leasingowego ściśle współpracującym z małymi i średnimi przedsiębiorstwami w wielu regionach Holandii i Europy. Firma oferuje szeroką gamę produktów finansowych w trzech segmentach biznesowych: leasing sprzętu, faktoring oraz finansowanie sprzedaży dla dostawców i producentów. Jako część grupy Werhahn KG, jednego z największych przedsiębiorstw w Niemczech, abcfinance należy do grupy firm, które mogą pochwalić się ponad 170-letnią tradycją.

"Główną zaletą współpracy z firmą Acquis jest to, że zdejmuje ona wszystko z naszych barków, dostarczając rozwiązania, których sami nie jesteśmy w stanie zaoferować. Od początku dobrze rozumiemy się z firmą Acquis, a nasze partnerstwo opiera się na zaufaniu. Obie strony zainwestowały energię w stworzenie pozytywnego, efektywnego programu, który przynosi obustronne korzyści, ale co najważniejsze, partnerstwo z firmą Acquis zapewnia doskonałą obsługę przynoszącą korzyści również naszym klientom."

Marcel Spijkers
Dyrektor zarządzający

Rozwiązanie

Firma abcfinance nawiązała współpracę z firmą Acquis w Holandii w 2017 roku poszukując w pełni zewnętrznego rozwiązania spełniającego jej wymagania w zakresie ubezpieczeń. Firma Acquis była w stanie zaoferować program ubezpieczeniowy obejmujący wszystkie kwestie administracyjne, jak również te związane z likwidacją szkód i wymogami formalno-prawnymi, pozwalając firmie abcfinance skupić się na działalności leasingowej.

Firma abcfinance przekonała się, że program ubezpieczeniowy Acquis wygenerował dodatkowy strumień przychodów w wysokości około 3% i zapewnił bezproblemowe i efektywne rozwiązanie ubezpieczeniowe przejmując kontrolę nad całym procesem. Program dał firmie abcfinance pewność, że jej aktywa są właściwie ubezpieczone na wypadek niewłaściwego wykonania obowiązku ubezpieczeniowego, ograniczając w ten sposób ryzyko w jej portfelu.

Program ubezpieczeniowy obejmuje szybką usługę naprawy lub wymiany utraconego lub uszkodzonego sprzętu, co oznacza, że klienci firmy abcfinance są spokojni, że w przypadku szkody jej negatywny wpływ na ich działalność jest zminimalizowany. Jest to usługa, która przynosi znaczącą wartość małym i średnim przedsiębiorcom korzystającym z usług abcfinance. Outsourcing zarządzania ochroną ubezpieczeniową do firmy Acquis wydatnie zredukował wszelkie działania związane z administracją ubezpieczeniową po stronie abcfinance.

Zachęcamy do kontaktu

Aby dowiedzieć się więcej na temat ochrony ubezpieczeniowej aktywów w leasingu i maksymalizacji zwrotu z portfela finansowanego sprzętu zadzwoń do nas już dziś pod numer +44 (0) 1633 811920 lub wypełnij formularz

Kontakt
back to top