abcfinance - Acquis (Polski)

Introduction

abcfinance B.V. jest firmą leasingową obsługującą małe i średnie przedsiębiorstwa w Holandii, jest także obecna w innych krajach Europy. Firma oferuje szeroką gamę produktów finansowych w trzech segmentach biznesowych: leasing sprzętu, faktoring a dostawcom i producentom także finansowanie sprzedaży. Jako część grupy Werhahn KG, jednego z największych przedsiębiorstw w Niemczech, abcfinance należy do grupy firm, które mogą pochwalić się ponad 170-letnią tradycją.

"Główną zaletą współpracy z firmą Acquis jest to, że zdejmuje ona wszystko z naszych barków, dostarczając rozwiązania, których sami nie jesteśmy w stanie zaoferować. Od początku dobrze rozumiemy się z firmą Acquis, a nasze partnerstwo opiera się na zaufaniu. Obie strony zainwestowały energię w stworzenie pozytywnego, efektywnego programu, który przynosi obustronne korzyści, ale co najważniejsze, partnerstwo z firmą Acquis zapewnia doskonałą obsługę przynoszącą korzyści również naszym klientom."

Marcel Spijkers
Dyrektor zarządzający

Solution

W 2017 r. firma abcfinance szukała w pełni zewnętrznego rozwiązania w zakresie ubezpieczeń. Zdecydowała nawiązać współpracę na rynku holenderskim z Acquis. Przede wszystkim dlatego, że Acquis był w stanie zaoferować program ubezpieczeniowy, obejmujący całkowita obsługę administracyjną, a także zarządzanie likwidacją szkód oraz przejął na siebie kwestie związane z wymogami formalno-prawnymi. Dzięki temu abcfinance mogło skupić się na działalności leasingowej.

Firma abcfinance szybko przekonała się, jakie korzyści przyniósł program ubezpieczeniowy Acquis: z portfela umów leasingowych wygenerowano dodatkowy strumień przychodów w wysokości około 3%; ponadto, Acquis zapewnił bezproblemową i efektywną obsługę wszystkich związanych z tym procesów. Co istotne, program dał firmie abcfinance pewność, że jej aktywa są właściwie ubezpieczone na wypadek niewłaściwego wykonania obowiązku ubezpieczeniowego przez klienta, ograniczając w ten sposób ryzyko w jej portfelu.

Program ubezpieczeniowy obejmuje szybką usługę naprawy lub wymiany utraconego lub uszkodzonego sprzętu, co oznacza, że klienci firmy abcfinance mogą spać spokojnie – w przypadku szkody jej skutki wpływające na ich działalność są zminimalizowane. Ta usługa jest szczególnie ceniona przez małe i średnie przedsiębiorstwa korzystające z usług abcfinance.

Outsourcing zarządzania ochroną ubezpieczeniową firmy Acquis znacząca uprościł obsługę ubezpieczeń po stronie abcfinance.

Get in Touch

Aby dowiedzieć się więcej na temat ochrony ubezpieczeniowej przedmiotów leasingu zadzwoń do nas już dziś pod numer +44 (0) 1633 811920 lub wypełnij formularz! Chętnie porozmawiamy o ubezpieczeniu aktywów które finansujesz, a także podwyższeniu stopy zwrotu z Twojego portfela umów.

Contact
back to top